شابلون طراحی سایه چشم - مطالب دی 1387

داروهای زیبایی پوست وصورت

نویسنده : سلام دوشنبه 23 دی 1387 07:09 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

لازم به ذکراست که تمام داروهای پوست گیاهی – همچنین انواع داروهای شیمیایی پوست- دردرازمدت اثر میکند و نباید انتظار تاثیردرمدت زمان یکروز یا یکهفته راازآنهاداشت.پوستی که درطول ماههایاسالها شادابی وکیفیت خودراازدست داده،مدتها طول میکشدتاقوام وشادابی رابدست آورد.دراین مبحث چند نوع از ماسکهای صورت را معرفی میکنیم.بطورکلی ارزش و اثرماسکها روی پوست کوتاه مدت ولی سریع وقوی است.هیچگاه نبایدبیشتراز یکباردرهفته ازماسکهااستفاده کرد.درموقع استفاده از ماسکها ابتدابایک صابون ترجیحاً گیاهی یاصابون بچه وباآب ولرم صورت رابشوئید.بعد ماسک را به تمام صورت جز اطراف چشم ازناحیه ابرو تاگودی زیر چشم بمالید.بعد بمدت 20دقیقه در مکانی آرام به استراحت بپردازید.بعدازگذشت زمان لازم ماسک را پاک کرده صورت راباآب ولرم بشوئید.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

ماسک های زیبایی وفواید آن

نویسنده : سلام پنجشنبه 19 دی 1387 10:04 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

استفاده از ماسکهای زیبایی به هزاران سال پیش برمی گردد. زمانی که هیچ گونه وسایل آرایشی خاص موجود نبود. زنان رومی استفاده از این ماسکها را رواج دادند. حتی زمانی پادشاهان ، بخصوص در کشور انگلستان و از آن جمله الیزابت، از ماسک های طبیعی برای ز یبایی و جوانی پوست خود استفاده می کردند. ماسکهای زیبایی علاوه بر تغذیه پوست ، عمل جلا دادن و اطو کردن پوست را نیز بر عهده دارند وباعث جلو گیری از به وجود آمدن چین و چروک ها ، کک و مک و انواع جوش های چرکی و ویا چربی زیر پوست می گردد که همه این عوامل باعث ناراحتی افراد، بخصوص جوانان که به زیبایی خود علاقه ای خاص نشان می دهند و درنتیجه باعث افسردگی خاطر آنها می شود، می گردد.
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -

ماسک هایی برای برطرف کردن لکه ها و دانه های سیاه پوست

نویسنده : سلام سه شنبه 17 دی 1387 11:05 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

پونه را له و سپس آن را با روغن زیتون مخلوط کنید وبه مدت سه روز درمقابل نور خورشید قرار دهید . بعد ازسه روز ،به مدت پانزده دقیقه حرارت دهید . آن را صاف وپماد به دست آمده را برای ازبین بردن لکه های سیاه استفاده کنید . هر روز مقدرای از آن را روی لکه ها بمالید.

تخم ترب را درسرکه خیس کنید و پس از گذشت 24ساعت آن را بر روی لکه های سیاه پوست قرار دهید، این عمل را هر روز تکرار تا لکه ها کم کم از بین بروند.

مقداری سیر را پوست بکنید و آن را با رنده ریز و با عسل مخلوط کنید. مخلوط حاصل را برای بهبود لکه های سیاه پوست استفاده کنید و به مدت سی دقیقه بر روی لکه ها قرار دهید و پس از آن با آب ولرم بشویید .این عمل را یک روز درمیان تکرار کنید.

دانه کنجد را به مدت سه روز درمقدار کمی آب خیس کنید. باید مقدار آب کم باشد تا غلیظ شود و بعد از گذشت این مدت ، این مخلوط را بر روی پوست بمالید.این ماسک هم باعث از بین رفتن لکه های سیاه می شود و هم نرم کننده پوست است.آخرین ویرایش: - -

ماسک برای چهره های خسته و بیخواب

نویسنده : سلام یکشنبه 15 دی 1387 02:10 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

ماسک موز و عسل:
موز سالم و رسیده را خوب له کنید و سپس یک و نیم قاشق مربا خوری عسل به آن افزوده خوب مخلوط و ممزوج نمایید
صورت را با آب گرم بشویید و پس از خشک کردن این مخلوط را به چهره و ناحیه گردن خوب بمالید و بگذارید 30 دقیقه بماند و سپس با آب ولرم چهره و ناحیه گردن را بشویید
نکته: این ماسک یکی از بهترین ماسکها برای چهره های خسته و بیخوابی کشیده می باشد


آخرین ویرایش: - -

اموزش ماسک هاى میوه اى

نویسنده : سلام چهارشنبه 11 دی 1387 12:24 ب.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

امروزه یکى از دغدغه هاى اصلى خانم ها تلاش براى زیباتر شدن است.
هر که را مى بینى قصد دارد با خرید انواع و اقسام وسایل لاغرى خود را به تناسب اندام برساند و با کمک کرم هاى ضدچروک و ضدپیرى و ماسک هاى مخصوص پاکسازى طراوت و زیبایى را به پوست خود برگرداند.

اما استفاده مداوم از این نوع کرم ها و ماسک ها چندان تاثیرى ندارد که در مدت زمان نه چندان طولانى کاربرد اولیه خود را از دست مى دهد.
بهترین و کم هزینه ترین کار براى حفظ سلامت و شادابى پوست استفاده از میوه هایى است که اتفاقاً در فصل بهار روانه بازار مى شوند.در اینجا شما را با چند نوع از این ماسک هاى میوه اى که به طریقه اى آسان در منزل تهیه مى شوند، آشنا مى کنیم:از هندوانه شروع کنید.

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic